VITARIÁNSKÉ STRÁNKY


Úvod Filozofie Recepty Jak začít? Diskuze Adresář Odkazy Co potřebujeme


Setkání Vitariánů na pražské Šárce

(malá foto - reportáž)
:-))))
zleva stojí: Honza (Brno), Radka, Johny, Tesin klečící zleva: Věra, Karlos, Honza

všichni Dlouho očekávané setkání se uskutečnilo v Praze dne 9. srpna 2003. Sraz byl u "Meka" na Evropské, kde je dobré parkování a dobrý přístup do chráněné oblasti Divoké Šárky. Všichni přijeli včas a setkání bylo skutečně vřelé. Ještě na parkovisti ukázal Tesin svůj odšťavnovač Green Star a předvedl jeho vnitřní mechanismus.

všichni poledne Využili jsme toho, že bylo nádherné počasí a na první vyvýšenině, odkud byl dobrý výhled jsme dali piknik. Hoši z Brna s sebou přivezli skvělý "cake" a tak jsme se do něj pustili. Byl sytý a tak jsme ho nemohli ani v 7-mi lidech sníst. Nakonec však i on po 2-3 hodinách "padl" :-)).


po jídle po jídle Témat k hovoru bylo samozřejmě mnoho, neboť mnozí z nás se poprvé setkali s někým taky "normálním". Probírali se v zásadě ty věci, které se diskutovali za poslední měsíc na Diskuzi. Hovor se točil hlavně kolem očisty, kolem odšťavňovačů, kolem škrobů (to poté co jsem vytáhl z baťohu žitné placky:-))), kolem střevní sprchy. Probírali se všechny možné dary přírody. Hovor se stočil i na duchovní stránku věci. Hlavně jsme si však užívali krásné a vzácné chvilky.po jídle po jídle Honza z Brna vytáhl prkýnko a nůž a předvedl nám své kuchařské umění, když za pár minut z ingrediencí z batohu doslova vykouzlil avokádovo - česnekovou pochoutku. Byla skvělá! Po hostině jsme se přesunuli na koupaliště Divoká Šárka, kde jsme strávili další 2 hodiny. Tesin přichází s myšlenkou založení jakési vitariánské organizace, která by v ČR (ale i v SR) působila osvětově a to pomocí vlastních, či přeložených knih, či prodejem vitariánských potravin (olivy, řasy,..). Nápadů je více jen je zrealizovat. Dle mého je tento OBR-úkol vhodný pro skupinu zapálených lidí, kteří by se tomu mohli věnovat komerčně. Uvidíme.po koupání potůček Dále se předběžně domluvil další sraz - tentokrát delší a spíše pro "Moravu". Bylo by to na Pálavě přes 1 noc, někdy koncem srpna. Přesné datum domluvíme na Diskuzi.

sepsal: Honza, nafotila: Radka

Další fota zde:
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5


Kontakt : na mě

Úvod Filozofie Recepty Jak začít? Diskuze Adresář Odkazy Co potřebujeme
copyright © 2000 - 2003 klayman